KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10526130
*
nr 1052 6130
Akvarell
Oidentifierad konstnär, Pandor, Kina, 70x27
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2016
kl 18:19:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/8 16:46:42
1
Vinnande bud
27/8 21:39:32
2
150 kr
27/8 21:39:32
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt pandor vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:06
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:25
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:49
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:49
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1052 6130
Akvarell
Oidentifierad konstnär, Pandor, Kina, 70x27
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/8 16:46:42 | 1 | Vinnande bud |
27/8 21:39:32 | 2 | 150 kr |
27/8 21:39:32 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt pandor vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:06 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:25 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:49 -
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:49